MEDYA VE STRATEJİK DANIŞMANLIK

Medya Danışmanlığı Nedir?

Bir ürünün ya da bir hizmetin pazarlanmasındaki en önemli alanlardan biri medya’dır. Medya’nın zaman zaman bütün enstrümanlarını kullanmak gerekir. 

Bugün kaç yıllık dünya şirketlerinin en önemli stratejilerinden birisi de reklam dır. Reklam, bu şirketlerin olmazsa olmazları arasındadır. Dünyaca ünlü markalar,kazançlarının çok büyük bir kısmını reklama yatırırlar. Büyük reklam kampanyaları için kreatif çalışmalar yaparlar.

Pazarlamadaki en büyük etkenlerden biri de doğru mecrada doğru zamanda yapılan reklam dır. Ve bu reklam satın almasına karar verecek ekip tir. Ürüne verilen hizmete göre yapılacak reklamın mecrası seçilmelidir. Günümüzde en etkin reklam aracı TV’dir. Televizyon her kesime hitap eden ve çok rahatlıkla geniş kitlelere biranda ulaşmanızı sağlayan bir araçtır. Geniş kitlelere ulaşmak için reklama büyük yatırımlar yapan firmaların genel olarak ilk tercihleri televizyon reklamlarıdır. Çünkü televizyon en yaygın ve kolay kullanılan araçtır. 

Ancak, son yıllarda TV’nin yanı sıra en iyi reklam araçlarından biri de İnternet reklamları dır. Hiçbir kısıtlaması olmayan internet reklamcılığı TV ye göre hem daha ekonomik hem de daha özgürdür. İnternet reklamları TV reklamları ile eş değer zamanda başlatılıp sürdürülürse, hedef kitle üzerinde daha etkili bir sonuç elde edilebilir.   İnternette reklamın en büyük avantajı interaktif olması, sınırlandırılmaması ve hedeflenen kitleye hızlı ulaşılmasıdır. Sizin için Medyada ekonomik, etkin planlama yapabiliriz.

Strateji Danışmanlığı Nedir?

Her şirketin kendine göre birbirinden farklı hedefleri olduğu için, biz her müşterimiz için özel çözümler üretiyor, bu çözümlerle birlikte stratejik bir yol haritası çiziyoruz. Bağımsız bir bakış açısıyla yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştiriyor, müşterilerimizle beraber çalışarak onların hedeflerine en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayacak güvenilir yöntemler bulmayı amaçlıyoruz.

Sizin Hedef kitlenizmiş gibi düşünüp, onların neler isteyebileceğine göre iş geliştiriyoruz. Sizin için proje üretiyoruz ya da sizin ürettiğiniz projeyi geliştirip, sahipleniyoruz. Yılların deneyimini sizinle paylaşıyor, sadece sizin fikirlerinizi geliştirmiyor, kendi fikirlerimizi de size sunuyoruz. Sizin için zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Zaman bizim içinde çok kıymetli buna göre sizi  edeflerinize en kısa sürede ulaştırmak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.