ÖDÜLLER

TÜRKER İNANOĞLU VAKFI TÜRVAK TV PROGRAMCILIĞI BÖLÜM BİRİNCİLİĞİ! - Ayşe Williams

TÜRVAK (Türker İnanoğlu Vakfı) ‘na ait özel bina ve tesislerde, en ileri teknik donanımlı stüdyolarda, Her biri mesleğinin zirvesindeki usta ve üst düzey isimlerin oluşturduğu güçlü eğitim kadrosuyla, uygulamalı sinema TV yayıncılığı eğitiminin verildiği bir yıllık yoğun ve nitelikli eğitimle geleceğin profesyonel sinema ve televizyon yönetmenlerini, yapımcılarını yetiştiren özel bir okul dur.

Türker İnanoğlu’na ait olan bu okulda Ayşe Williams burs sınavlarına girip burslu okumaya hak kazanmıştır. Ayşe Williams 2003 yılında Türvak’tan TV programcılığı bölümünden birincilikle mezun olmuştur.

TOFD (TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLER DERNEĞİ) ULUSLARARASI GÜLEN ÇOCUK ŞENLİĞİ! - Ayşe Williams

Başbakanlık Tanıtma Fonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü’nün desteği ve İstanbul WOW Hotel & Convention Center’ın ev sahipliğinde 2006 yılından bu yana gerçekleştirilen Uluslararası Gülen Çocuk Şenliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında dünyanın dört bir yanından çocuğun katılımıyla gerçekleştirmektedir.

Ayşe Willlams , 3.Uluslararası Gülen Çocuk Şenliğine vermiş olduğu destekten dolayı “TEŞEKKÜR SERTİFİKASI” almıştır.

İZMİR TİCARET ODASI’NDAN TEŞEKKÜR BELGESİ! - Ayşe Williams

17 Ağustos 1999 bu tarihi hiç unutmayacağız! 17 Ağustos 1999 sabahı yerel saatle 03.02’de 7,5 şiddetinde gerçekleşen Kocaeli/Gölcüklü merkezli deprem büyük çapta can ve mal kaybına yol açmıştır.

Ayşe Williams Depremzedeler için çadır, battaniye, ilk yardım malzemeleri konusunda depremzedelere destek sağlamıştır.