SAĞLIK PROGRAMLARI

Yaşam Kulübü

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu’nun sunumuyla Ayşe Williams’ın yapımcılığını yaptığı program alternatif bir sağlık programı dır.

Genel sağlık programlarının aksine programda hastalıklar yerine uzmanlarla hastalıklardan korunmanın, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmenin sırları anlatıldı. Hastalanmayı önleyici bilgiler, programın olmazsa olmazı!

Gelen uzman konuklar, “Sigarayı nasıl bırakabiliriz? Vücudun ihtiyacı olan vitamin ve minareller nelerdir? Kalbe dost egzersizler nelerdir? Stresten nasıl uzak durabiliriz? Gibi pek çok sağlıklı yaşama dair konuların anlatıldığı, sağlıklı bir yaşam sürmenin sırlarının verildiği program, yayına girdiği tarihten çok kısa bir süre sonra örnek sağlık programları arasında gösterildi.

Sihirli Dokunuş

“Sihirli Dokunuş” Her kadın güzel, her erkek bakımlı hoş görünmek, karşı cins tarafından beğenilmek ister. Günümüzde çok rağbet gören estetik operasyonlar hakkında ekranlarda ilk defa bir program yapıldı.

”Sihirli Dokunuş” programı. Daha güzel ve alımlı görünmek için hangi operasyonlar tercih ediliyor? Estetik operasyonlar mucizeler yaratır mı? Estetik operasyonları en çok kimler yaptırıyor? Marilyn Monroe, Angelina Jolie, Madonna acaba estetik operasyon geçirdiler mi? Estetikli güzeller kimler? Ve daha pek çok sorunun cevabı “Sihirli Dokunuş” programında! Estetik yaptıran ünlüler ve iyi ya da kötü sonuçlarıyla estetik operasyonlar, estetik ve plastik cerrahi uzmanı Op.Dr. Güner Uysal ve Ayşe Williams’ın sunumuyla ünlü konuklarla masaya yatırılıyor.

Estetik Operasyonlar hakkında bilmek istediğiniz soruların yanıtını Op. Dr. Günel Uysal yanıtlıyor. “Sihirli Dokunuş” Showmax te haftada bir gün Pazar günleri canlı olarak yayınlandı.

Hayat Yaşamaya Değer

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu ve başarılı oyuncu Hazel Çamlıdere’nın sunumuyla Yapımcılığını Ayşe Williams’ın yaptığı “Hayat Yaşamaya Değer” programı kısa zamanda, sağlık ve güzellik konularına meraklı izleyicilerin vazgeçemediği programlar arasına girdi.

Showmax’te canlı olarak yayınlanan “Hayat Yaşamaya Değer” programına bir çok ünlü sanatçı da konuk olarak katılarak sağlıklı yaşam ve güzellik sırlarını izleyici ile paylaştı. “Hayat Yaşamaya Değer “programı Showmax’te.